ЗакрытьИмпланты
  |  Профиль доктора    (назад к списку)
Вход | Регистрация
Нужна помощь?

Кольба Олександра Орестівна


Стоматолог

Специализация: терапевт-эндодонт, терапевт-парадонтолог, реставратор

Адрес: Киев
  • Дніпровська набережна, 25

Клиник(а|и): Медісвіт

Оценка пациентов:
- впечатление в целом:
- качество обслуживания:
- вежливость доктора:


Образование:
Лікар-стоматолог вищої категорії (терапевтична стоматологія та загальна стоматологія). Кандидат медичних наук. Закінчила Полтавський медичний стоматологічний інститут.

Членство: Постійно бере участь в конференціях, з’їздах, симпозіумах, майстер-класах провідних стоматологів України та світу. Займається науковими дослідженнями в галузі менеджменту та маркетингу в стоматології. Член асоціації стоматологів та пародонтологів України.
Кредо: "В процесі роботи використовую індивідуальний підхід до пацієнта, індивідуальне призначення препаратів в залежності від загальних захворювань організму. При необхідності використовую паралельну консультацію та обговорення лікаря, що лікує основне захворювання організму, для визначення адекватного раціонального лікування. Підтримую принцип ведення пацієнта, де прояв патологічних процесів у порожнині рота є першим проявом загального захворювання організму, або його наслідком. При консультації та огляді рекомендую консультації інших спеціалістів для завчасної профілактики можливих захворювань. Бажаю Вам здорової посмішки!"


Отзывы пациентов

Отзывов пока нет или они находятся на проверке.
Поделитесь своим впечатлением о посещении врача!
Введите номер телефона, на который
мы вышлем телефон доктора в SMS:
+38
Укажите, пожалуйста, Ваше имя и телефон, а также суть вопроса/обращения в общем. Мы свяжемся с этим пациентом, уточним удобное время для звонка и вышлем Вам на указанный телефон его контактный номер.

+38